WYCINKA I PIELĘGNACJA DRZEW W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Prace na wysokościach różnymi metodami, wycinka drzew, usuwanie gałęzi

Wycinka drzew z podnośnika

Profesjonalna wycinka drzew - woj. lubuskie

Domeną firmy Altura jest wycinka i pielęgnacja drzew na terenie całego województwa lubuskiego. W terenie zabudowanym jest nie możliwe zastosowanie metody tradycyjnej i powalenie całego drzewa na ziemię. W takiej sytuacji rodzi się sporo komplikacji i zagrożeń. Dlatego jedną z metod jaką stosujemy  jest wycinka drzew z podnośnika, ale oczywistym jest, że i w tym przypadku zachowujemy najdalej idącą ostrożność i rozwagę.

Wykorzystanie podnośnika pozwala na systematyczne odcinanie gałęzi i konarów, a następnie po fragmencie ścinany jest pień. Dzięki temu minimalizowane jest prawdopodobieństwo, że komuś stanie się krzywda lub uszkodzone zostanie mienie. Działając od 2012 roku nieustannie pracowaliśmy nad rozwojem firmy. Obecnie posiadamy specjalistyczny, niezawodny sprzęt od cenionych producentów i długą listę zrealizowanych usług, za którymi stoją zadowoleni Klienci.  

Zalety wycinki drzewa z podnośnika

Naszym atutem jest z pewnością wykwalifikowana załoga, która przeszła niezbędne szkolenia, zwieńczone uzyskaniem uprawnień na prace wysokościowe. Ponadto kadra posiada uprawnienia na drwali-pilarzy i operatorów podestów ruchomych. Nasza branża wymaga także odpowiednich predyspozycji i siły. Właśnie tacy ludzie tworzą nasz zespół, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej skomplikowane zadania.

Ścięcie drzewa wymaga odpowiedniej strategii, szczególnie jeśli rzecz dotyczy drzewa rosnącego w pobliżu domu lub linii elektroenergetycznych. Nierozważny działanie może przysporzyć  niemało kłopotów i stworzyć zagrożenie. Doświadczenie nauczyło nas, że nie można działać rutynowo. Dlatego każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. W związku z tym na naszej stronie nie znajdą Państwo cennika. Na koszt usługi wpływa wiele czynników, więc wyceniamy ją po wykonaniu wizji lokalnej.

Wycinka drzew z podnośnika koszowego wykonana przez naszą firmę daje gwarancje na bezpieczne, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, okolicznych miast i całego woj. lubuskiego. Zachęcamy do kontaktu!

Wycinka drzew w województwie lubuskim

Firma Altura zajmuje się wycinką i pielęgnacją drzew. Stosujemy różne metody, dobierając je do potrzeb i panujących warunków. Wycinka drzew w Gorzowie Wlkp. metodą alpinistyczną najlepiej sprawdza się w miejscach zabudowanych. Ponadto stosujemy podnośnik koszowy lub dokonujemy wycinki metodą tradycyjną. Do naszych usług należy również przycinanie gałęzi oraz usuwanie suchych i chorych konarów. Prace wysokościowe wykonujemy w województwie lubuskim, zapraszamy do współpracy w takich miastach jak:

 • Gorzów Wlkp.
 • Barlinek
 • Drezdenko
 • Międzyrzecz
 • Myślibórz
 • Skwierzyna
 • Świebodzin
 • Kostrzyn nad Odrą
 • Strzelce Krajeńskie
 • Lubniewice
 • Międzychód
 • Choszczno
 • inne

Wycinka drzew różnymi metodami
oraz referencje

Przycinanie i pielęgnacja drzew w Gorzowie Wlkp.
Przydatne informacje

Przepisy i pozwolenia na wycinkę drzew
Uprawnienia

Informacje, przepisy i pozwolenia na temat wycinki i pielęgnacji drzew
Uprawnienia do prac na wysokościach